Dezvoltarea abilităților emoționale – adulți

Dezvoltarea abilităților emoționale - adulți

Vineri, 3 iunie 2016, seniorii parohiei ”Sfântul Nicolae”, Bogata, alături de părintele paroh, în colaborare cu Protoieria Călărași, reprezentată prin asistentul social dna. Zainea Elena și dna. Liliana Vlad, psiholog în cadrul Asociației pentru dezvoltare, inovație, cultură și antreprenoriat (A.D.I.C.A.) Călărași, activitatea socială ”Dezvoltarea abilităților emoționale”. În urma acesteia adulților prezenți li s-au prezentat multiple activități prin care se pot dezvolta / întări emoțional în familie, Biserică, societate.
Se încarcă
Se încarcă
0%
încărcat
Identificat Control
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...