Dezvoltarea abilităților emoționale – tineri

Dezvoltarea abilităților emoționale - tineri

Vineri, 3 iunie 2016, tinerii parohiei ”Sfântul Nicolae”, Bogata, alături de părintele paroh, în colaborare cu Protoieria Călărași, reprezentată prin asistentul social dna. Zainea Elena și dna. Liliana Vlad, psiholog în cadrul Asociației pentru dezvoltare, inovație, cultură și antreprenoriat (A.D.I.C.A.) Călărași, activitatea socială ”Dezvoltarea abilităților emoționale”.În urma acesteia copiilor prezenți li s-au prezentat multiple activități prin care se pot dezvolta / întări emoțional în familie, Biserică, societate, școală.
Se încarcă
Se încarcă
0%
încărcat
Identificat Control
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...