Comunicarea în familie

Comunicarea în familie

Luni, 13 iunie 2016, o parte din părinții copiilor parohiei ”Sfântul Nicolae”, Bogata, alături de părintele paroh, în colaborare cu Asociația pentru dezvoltare, inovație, cultură și antreprenoriat (A.D.I.C.A.) Călărași, reprezentată prin dna. Liliana Vlad, psiholog, au participat la activitatea socială ”Comunicarea în familie”. În urma discuțiilor, părințiilor prezenți li s-au adus la cunoștință multiple activități prin care pot comunica cu ai lor copii, ori însoțitori pe drumul vieții, dezvoltându-se împreună armonios rațional și emoțional în familie, Biserică, societate, școală.
Se încarcă
Se încarcă
0%
încărcat
Identificat Control
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...