Comunicarea copilului în familieNoutati
09-02-2017 00:44
Comunicarea copilului în familie

Luni, 13 iunie 2016, tinerii parohiei ”Sfântul Nicolae”, Bogata, alături de părintele paroh, în colaborare cu Asociația pentru dezvoltare, inovație, cultură și antreprenoriat (A.D.I.C.A.) Călărași, reprezentată prin dna. Liliana Vlad, psiholog, au participat la activitatea socială ”Copilul singur acasă. Comunicarea în familie”. În urma acesteia copiilor prezenți li s-au prezentat multiple activități prin care pot comunica, dezvoltându-se armonios trupește și sufletește, rațional și emoțional în familie, Biserică, societate, școală.